تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس کیدزکده چیست ؟

کیدزکده در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است و سفارشات شما در کمتر از 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد

در صورتی که تعداد سفارشات به تعداد مشخصی رسیده باشد، میتوانید زمان دلخواه خود را جهت دریافت کالا انتخاب کنید.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که با اکسپرس کیدزکده ارسال میشود در کمتر از 24 ساعت تحویل شما خواهد شد، مگر در شهرهای غیر از استان تهران مانند مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان و.. که بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 3 تا 5 روز کاری، به دست شما برسد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

– لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود در محل آدرس ذکر شده حضور داشته باشید در غیر اینصورت مسؤلیت تحویل سفارشات شما به لابی من و یا نگهبان و سرایدار ساختمان بر عهده خودتان خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

– هزینه ارسال سفارشات بالای یک میلیون تومان در ارسال اکسپرس کیدزکده رایگان نبوده مگر بصورت ارسال پستی و زیر یک میلیون تومان بسته به  حجم  و وزن سفارش  بین 15000 الی 20000 تومان  میباشد.

– در صورتی که شما در شهری غیر از شهرهای استان تهران هستید، سفارش شما با پست پیشتاز و طی 3 الی 7 روز کاری تحویل شما خواهد شد.

– هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی  پست محاسبه میشود.